Do našeho týmu hledáme

PHP Developera

Staň se členem A-TEAMU!
Rozšiřujeme náš tým a hledáme web developera, který umí PHP a má zkušenost s některým z PHP frameworků. 

Co bude náplní Vaší práce?

Vývoj frontendu a backendu jak u klientských, tak u našich vlastních projektů v Phalcon PHP nebo Nette frameworku. Určitě využijete zkušenosti s ORM jako Doctrine nebo ActiveRecord a celkově znalosti MySQL nebo jiných relačních databází. Pokud vás baví JavaScript a CSS, tak vám dáme prostor a budete pracovat s Twitter Bootstrap, jQuery, AngularJS a Less. Máte-li rádi návrh, tvorbu a testování API, nepřijdete zkrátka a Swagger.io nebo Apiary.io budou vaši pomocníci.

Na co se můžete těšit?

Nabízíme možnost pracovat na inovativních a unikátních webových projektech s využitím moderních technologií v neformálním kolektivu mladých a pozitivních lidí.

Na co se můžete těšit

Dle vašich schopností, zkušeností a preference společně nastavíme oblasti pracovní činnosti tak, aby výsledek vedl k oboustranné spokojenosti.

Nezapomínáme na další rozvoj každého člena týmu. Juniorům poradí naši zkušení senior developeři a všem poskytujeme zázemí a možnosti dalšího vzdělávání dle jeho preference.

Životopis včetně referenčních projektů zasílejte na jobs@b2a.cz. Pokud máte nějaké dotazy, tak přímo zavolejte naší personalistce Věře Křivové na číslo +420 725 017 284.

Kde tvoříme?

Naše nové kanceláře se nacházejí v moderním prostředí budovy společnosti NWT. Výhodou této lokace je vynikající dostupnost všemi prostředky od MHD, přes vlak, autobus až po možnost parkování přímo u budovy. Samozřejmostí je široká nabídka služeb a stravovacích zařízení v bezprostřední blízkosti.

A co vás určitě taky zajímá?

Finanční ohodnocení je silně závislé na vašich schopnostech a nasazení, nicméně junior vývojáři obvykle dosáhnou na 20 000 - 30 000 Kč, senior vývojáři pak 30 000 - 40 000 Kč. Pokud se považujete za hvězdu a dokážete nám to, umíme to ocenit.

Životopis včetně referenčních projektů zasílejte na jobs@b2a.cz. Pokud máte nějaké dotazy, tak přímo zavolejte naší personalistce Věře Křivové na číslo +420 725 017 284.